ASU
Karta graficzna Nvidia RTX A2000 12GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 70W,PCI Gen4 x16, VR Ready. FH ATX bracket
3 458,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| liczba Mini DisplayPort | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
Wydajność
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Wersja Shader'a | 5.17 |
| Wersja OpenGL | 4.68 |
| Wersja DirectX | 12.07 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 68,6 mm |
| Szerokość produktu | 167,6 mm |
Moc
| Pobór mocy | 70 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać pokrywy karty graficznej. |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że karta jest prawidłowo zamontowana w slocie PCIe przed włączeniem zasilania. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera materiały, które wymagają specjalnej utylizacji. Prosimy nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Procesor
| Procesor graficzny | RTX A2000 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
Pamięć
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Przepustowość pamięci | 288 GB/s |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].