ASU
Karta graficzna Nvidia RTX A4000 16GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 140W,PCI Gen4 x16, VR Ready
5 881,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 1 |
Procesor
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 6144 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Procesor graficzny | RTX A4000 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
Wydajność
| Wersja OpenGL | 4.68 |
| Wersja Shader'a | 5.17 |
| Wersja DirectX | 12.07 |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
Pamięć
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Przepustowość pamięci | 448 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
Moc
| Pobór mocy | 140 W |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 241,3 mm |
| Wysokość produktu | 111,8 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera materiały, które wymagają specjalnej utylizacji. Prosimy nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać pokrywy karty graficznej. |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że karta jest prawidłowo zamontowana w slocie PCIe przed włączeniem zasilania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].