ASU
Karta graficzna Nvidia T1000 8GB, 4x mini DisplayPort, 50W,PCI Gen3 x16, FH ATX bracket
1 941,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Nie |
Procesor
| Procesor graficzny | T1000 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 896 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
Porty i interfejsy
| liczba Mini DisplayPort | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 3.0 |
Pamięć
| Przepustowość pamięci | 160 GB/s |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 68,9 mm |
| Głębokość produktu | 155,9 mm |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Nie |
Moc
| Pobór mocy (max) | 50 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać pokrywy karty graficznej. |
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że karta jest prawidłowo zamontowana w slocie PCIe przed włączeniem zasilania. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera materiały, które wymagają specjalnej utylizacji. Prosimy nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].