ASU
Karta graficzna Nvidia RTX A6000 48GB, GDDR6, 4x DisplayPort, 300W, PCI Gen4 x16, VR Ready
28 247,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Pobór mocy (max) | 300 W |
Porty i interfejsy
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
Wydajność
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja Shader'a | 5.17 |
| Wersja OpenGL | 4.68 |
| Wersja DirectX | 12.07 |
| Dual Link DVI | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
Procesor
| Obsługa przetwarzania równoległego | NVLink |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | RTX A6000 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że karta jest prawidłowo zamontowana w slocie PCIe przed włączeniem zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać pokrywy karty graficznej. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera materiały, które wymagają specjalnej utylizacji. Prosimy nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Pamięć
| Magistrala pamięci | 384 bit |
| Przepustowość pamięci | 768 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pamięć karty graficznej | 48 GB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 266,7 mm |
| Wysokość produktu | 111,8 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].