TRU
Klawiatura + mysz Trust ODY II Wireless White US
136,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga klawiatury | 473 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 422 x 132 x 37 mm |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ciche klawisze | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Język klawiatury | US English |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Hot keys | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
Konstrukcja
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Biały |
Zawartość opakowania
| Typ odbiornika | Mikro odbiornik |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
Myszka
| Układ | Oburęczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ baterii myszy | AA |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Dołączona myszka | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Liczba baterii (mysz) | 1 |
| Przełącznik włączania/wyłączania myszy | Tak |
| Technologia akumulatora myszy | Alkaliczny |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Moc
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 546 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].