VAL
Konsola Valve Steam Deck LCD 256GB
3 164,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 7" |
| Format obrazu | 16:10 |
| Typ ekranu | LCD |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Porty i interfejsy
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 298 mm |
| Głębokość produktu | 49 mm |
| Waga produktu | 669 g |
| Wysokość produktu | 117 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Klawisze funkcyjne do gier | View button |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk zasilania |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk menu |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowana pojemność pamięci | 256 GB |
| Typ nośników pamięci | SSD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].