AMI
Kuchenka Amica AMG 20M70 V (700W; kolor biały)
375,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Mikrofalówka |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Pojemność | 20 l |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Minutnik | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Obudowa | Wolnostojący |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Kolor produktu | Biały |
Funkcje i programy gotowania
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rożen | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 452 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 262 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].