AMI
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20M1GS
453,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Pojemność | 20 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc grilla | 900 W |
| Rozmiar talerza obrotowego | 2,45 cm |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Kolor drzwiczek | Srebrny |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Sposób otwierania drzwi | Wciskane |
| Zdejmowany stelaż do grillowania | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Minutnik | 30 min |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 26,2 mm |
| Waga produktu | 11,3 kg |
| Głębokość produktu | 35,2 mm |
| Szerokość produktu | 45,2 mm |
Moc
| Obciążenie | 1200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Funkcje i programy gotowania
| Rożen | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Grill | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].