AMI
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20E1GB
435,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Talerz obrotowy | Tak |
| Moc grilla | 900 W |
| Rozmiar talerza obrotowego | 2,45 cm |
| Zdejmowany stelaż do grillowania | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Funkcja zegara | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Materiał frontów | Szkło |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sposób otwierania drzwi | Wciskane |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Minutnik | 95 min |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
Funkcje i programy gotowania
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Tak |
| Ilość programów gotowania | 9 |
| Rożen | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 26,2 mm |
| Szerokość produktu | 45,2 mm |
| Głębokość produktu | 33,3 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].