AMI
Kuchenka mikrofalowa AMICA AMMF20M1S
401,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25,5 cm |
| Obudowa | Blat |
| Pojemność | 20 l |
| Sposób otwierania drzwi | Na zewnątrz |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Srebrny |
Funkcje i programy gotowania
| Funkcja rozmrażania | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 439,5 mm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Wysokość produktu | 258 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].