HNC
Kuchenka elektryczna HEINRICH"S HDK 8696 (OUTLET)
251,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Materiały | Ceramika |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej | Elektryczna |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Materiały | Szkło |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Palniki na podczerwień | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,8 kg |
Wydajność
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 Hz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1800 W |
| Napięcie | 230 V |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
Ergonomia
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Sygnalizacja pracy | Optyczna |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].