RAV
Kuchenka gazowa nastawna 4-palnikowa Ravanson K-04BR (brązowy) (OUTLET)
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor gałek | Czarny |
| Osłona na płytę kuchenną | Tak |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba płytek elektrycznych | 0 stref(y) |
| Palnik woka | Nie |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Materiał obudowy | Metal |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 495 mm |
| Waga produktu | 5,7 kg |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 540 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 535 mm |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,1 kg |
Ergonomia
| Minutnik | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wskaźnik ciepła | Nie |
| Zintegrowany zegar | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Wydajność
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Okap kuchenny
| Wbudowany kaptur | Nie |
Grill
| Grill | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].