BOS
Kuchenka mikrofalowa BOSCH FFL 023MS2
726,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Rozmiar talerza obrotowego | 27 cm |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Okap kuchenny
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
Funkcje i programy gotowania
| Ilość trybów rozmrażania | 3 |
| Ilość automatycznych programów | 7 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rożen | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Grill | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 12,6 kg |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 280 x 300 x 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14 kg |
| Wysokość produktu | 260 mm |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1270 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].