AMI
Kuchnia Amica 57GEH2.33HZpTa(Xx) (Płyta gazowa; Piekarnik elektryczny; 500mm)
1 776,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Płyta kuchenna
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Średni |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 40 mm |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Liczba jednocześnie używanych stref grzewczych | 4 |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 90 mm |
| Typ górnej powierzchni | Stal nierdzewna |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 65 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 65 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Osłona na płytę kuchenną | Tak |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Przycisk zapalania |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
Piekarnik
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Grill | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Funkcja wentylatora grilla | Tak |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 3 |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Moc grilla | 2000 W |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Programowalny piekarnik | Tak |
| Góra, dół i wentylator | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 62 l |
| Termoobieg | Tak |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Liczba funkcji | 8 |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Okienko | Tak |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Materiał drzwi przegrody do przechowywania | Metal |
| Typ przegrody do przechowywania | Szuflada do przechowywania |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Waga produktu | 41 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
Moc
| Zużycie energii (standard) | 0,99 kWh |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,86 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].