AMI
Kuchnia Amica 57GGH4.23ZPF(Xx) (Płyta gazowa; Piekarnik gazowy; 500mm)
1 581,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
Płyta kuchenna
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 40 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 90 mm |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 65 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 65 mm |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Jednorazowy zapłon |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
Piekarnik
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Liczba piekarników | 1 |
| Pojemność netto piekarnika | 56 l |
| Liczba funkcji | 1 |
| Źródło zasilania piekarnika | Gaz |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
Pozostałe funkcje
| Pojemność | 1 l |
Moc
| Zużycie energii (konwencjonalne) | 6,2 MJ |
| Zużycie energii (standard) | 1,72 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].