AMI
Kuchnia AMICA 57IE3.325HTaD(Xx) PIZZA
2 933,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Inox |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ piekarnika | Elektryczny |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pojemność | 65 l |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Wbudowany piekarnik | Tak |
| Przepisy na drzwiach piekarnika | Tak |
| Chłodny front (3 szyby) | Tak |
Moc
| Moc grilla | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Grzałka dolna | 1100 W |
| Grzałka pierścieniowa termoobiegu | 2000 W |
| Grzałka górna | 900 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
Wydajność
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Pauza | Tak |
| Czas nagrzewania | 4 min (do 150⁰C) |
| CheckPot | Tak |
| Gotowe programy | 42 ⁰C |
| Funkcja PowerBoost | Tak |
| Gotowe programy | 70 ⁰C |
| Gotowe programy | 94 ⁰C |
| System czyszczenia | Parowy |
| Funkcja pizzy | Tak |
| Hob&Go | Tak |
| Autobridge | Tak |
| Liczba funkcji piekarnika | 10 |
| Termoobieg | Tak |
Płyta kuchenna
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 160 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Moc strefy bridge | 3,2/5 |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 210 mm |
Ergonomia
| Typ kontroli | Pokrętło, przyciski |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Waga produktu | 44,5 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
Zawartość opakowania
| Szuflada na prowadnicach rolkowych | Tak |
| Drabinki boczne | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].