BEK
Kuchnia Beko FSG52020FX (Płyta gazowa; Piekarnik gazowy; 500mm)
1 503,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 41,5 kg |
| Wysokość produktu | 850 mm |
Piekarnik
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Wewnętrzna powłoka pieca | Emalia |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 2 |
| Pojemność netto piekarnika | 60 l |
| Źródło zasilania piekarnika | Gaz |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
Konstrukcja
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Inox |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Pozycja panelu sterowania | Góra prawa / lewa |
| Włączenie/wyłączenie światła | Tak |
Płyta kuchenna
| Rodzaj gazu | Butan/Propan |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Przycisk zapalania |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Typ górnej powierzchni | Stal emaliowana |
| Osłona na płytę kuchenną | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 2000 W |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2900 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Pokrywa | Metal |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Łatwa do czyszczenia (płyta) | Tak |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
Zawartość opakowania
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Kratka w piekarniku | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
Pozostałe funkcje
| Standard gazu NL | 20 mbar |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].