AMI
Kuchnia AMICA 57GEH3.33HZpTaDA(Xx) PIZZA
2 231,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Materiał drzwi przegrody do przechowywania | Metal |
| Typ przegrody do przechowywania | Szuflada do przechowywania |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
Płyta kuchenna
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 53 mm |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 98 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 73 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy przód |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Przycisk zapalania |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 73 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
Moc
| Przyłącza (prąd) | 3100 W |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,87 kWh |
| Zużycie energii (standard) | 0,99 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
Piekarnik
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Grill | Tak |
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Okienko | Tak |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Góra, dół i wentylator | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Liczba funkcji | 10 |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Moc grilla | 2000 W |
| Pojemność netto piekarnika | 65 l |
| Standardowe gotowanie | Tak |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2266700 |
Ergonomia
| Rodzaj minutnika piekarnika | Elektroniczny |
| Minutnik piekarnika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].