BEK
Kuchnia Beko FSM57300GX (Piekarnik elektryczny; 500mm)
2 114,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
Moc
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Zużycie energii (standard) | 0,88 kWh |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,83 kWh |
Piekarnik
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 2 |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Liczba piekarników | 1 |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 55 l |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
Płyta kuchenna
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1700 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1200 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 140 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1700 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1200 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 140 mm |
Konstrukcja
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 42,7 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
Zawartość opakowania
| Tacka do pieczenia | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].