OOV
Kurtyna powietrzna NOVEEN HC2000 LED (OUTLET)
172,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość produktu | 460 mm |
Wydajność
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc grzewcza (min) | 1000 W |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
Cechy
| Timer | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Letnia wentylacja | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Przepływ powietrza (wysoka prędkość) | 103 m³/godz |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ elementu grzejącego | Ceramika |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Licznik timera (maksymalny) | 7,5 h |
| Minimalna wysokość instalacji | 1,8 m |
Konstrukcja
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Opcje rozmieszczania | Ściana |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ wyświetlacza | LED |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Unikać dotykania gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy podłączać tylko do gniazd zgodnych z wymaganiami technicznymi producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia w pobliżu materiałów łatwopalnych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].