QOC
Ładowarka sieciowa Qoltec 50188 (3400 mA; 17W; USB, USB typ C)
32,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Rodzaj zasilania | DC |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kompatybilność ładowarki | Laptop |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Telefon |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
Moc
| Napięcie wyjściowe (max) | 5 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,4 A |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 17 W |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt może być źródłem prądu elektrycznego - unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj ładowarki, jeśli jest uszkodzona lub wykazuje ślady zużycia. |
| Ostrzeżenia | Przed podłączeniem sprawdź zgodność parametrów ładowarki z urządzeniem. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].