LAE
LANBERG PANEL WENTYLACYJNY 1U LCD 19" Z TERMOSTATEM 2 WENTYLATORY 230V CZARNY
318,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna moc wejściowa | 38 W |
Cechy
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Panel wentylatora |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Wbudowany wentylator | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 192 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Waga produktu | 2,93 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację wokół urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać, co może stanowić zagrożenie oparzeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać wentylatorów podczas pracy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].