LAE
LANBERG PANEL WENTYLACYJNY 1U LCD 19" Z TERMOSTATEM 4 WENTYLATORY 230V AK-1503-B
414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 76 W |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Model | Górny panel |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Głębokość produktu | 322 mm |
| Waga produktu | 4,72 kg |
| Szerokość produktu | 483 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].