AAN
Wentylator do szafki 19" naściennej/stojącej 120x120x38mm
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 60 Hz |
Wydajność
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie dotykać wentylatorów podczas pracy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację wokół urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać, co może stanowić zagrożenie oparzeniem. |
Cechy
| Typ montażu | Ściana |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].