LAE
LANBERG WENTYLATOR DO SZAF 19" WISZĄCYCH LNABERG 120X120X38MM 230V CZARNY
48,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 480 g |
Moc
| Napięcie | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Wentylator chłodzący |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].