LEV
Lenovo Legion KM310 RGB Gaming Combo Keyboard and Mouse - US English GX31N91913
345,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Certyfikaty | CB, cTUVus, TUV Mark, EN62471, FCC SDOC, IECS-003, CE, VCCI, BSMI, KCC-EMC |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 20 milionów znaków |
| Kumulacja | 24-klawiszowy najazd |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Język klawiatury | US English |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Zastosowanie | Gaming |
| Programowalne profile | Tak |
| Programowalne hotkeys | Tak |
Myszka
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Układ | Oburęczny |
| Rozdzielczość ruchu | 8000 DPI |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Dołączona myszka | Tak |
| Przyspieszenie (max) | 30 G |
| Szybkość śledzenia myszy | 220 ips |
Cechy
| Długość kabla | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,33 kg |
| Szerokość opakowania | 550 mm |
| Wysokość opakowania | 52 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Materiały | PCW |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
Waga i rozmiary
| Wymiary myszy (SxGxW) | 127,65 x 68,2 x 42,05 mm |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 456 x 151 x 34,68 mm |
| Waga klawiatury | 846 g |
| Waga myszy | 57 g |
Szczegóły techniczne
| Sensor | Pixart 3327 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].