LEV
Lenovo Pilot Laser Rechargeable Presentation Remote
349,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | FCC, IC, BQB, ROHS, CE, CB, UKCA, CEC/DoE/Nrcan |
| Liczba przycisków | 3 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Pozostałe funkcje
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 115 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 46 g |
| Wysokość produktu | 12,6 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
Wydajność
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Technologie bezprzewodowe | Bluetooth/RF |
Moc
| Pojemność baterii | 200 mAh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].