IGL
Lodówka elektryczna kompresorowa Igloo ICF60 60l
2 619,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1781776 |
Moc
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 470,9 mm |
| Szerokość produktu | 441,9 mm |
| Głębokość produktu | 721,1 mm |
| Waga produktu | 16,3 kg |
Konstrukcja
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zaokrąglone krawędzie | Tak |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
Cechy
| Pojemność | 62 l |
| Zakres temperatury chłodzenia | -18 - 20 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].