IGL
Lodówka elektryczna kompresorowa Igloo ICF80DZ 80l
3 562,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Konstrukcja
| Przenośny | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Zaokrąglone krawędzie | Tak |
| Ilość uchwytów | 2 |
| Kolor produktu | Niebieski |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 20,9 kg |
| Szerokość produktu | 447 mm |
| Głębokość produktu | 874 mm |
| Wysokość produktu | 495 mm |
Cechy
| Pojemność | 78 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1781784 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].