IGL
Lodówka Igloo Latitude 30 28l, błękitna
299,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Błękitny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ produktu | Lodówka turystyczna |
| Wbudowane uchwyty na kubek | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 3,95 kg |
| Wysokość produktu | 440 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
Cechy
| Pojemność | 28 l |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].