ADL
Lodówka turystyczna ADLER AD 8090
484,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
Cechy
| Przełącznik GRZANIE - CHŁODZENIE | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| System chłodzenia | Ogniwo Peltiera |
| Typ produktu | Lodówka turystyczna |
| Pojemność lodówki netto | 40 l |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2085649 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 391 mm |
| Szerokość produktu | 561 mm |
| Głębokość produktu | 416 mm |
| Waga produktu | 8,4 kg |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Zasilanie | 220-240V, 50 / 60Hz |
| Moc grzewcza | 52 W |
| Moc chłodzenia | 58 W |
| Zasilanie DC | 12 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].