IGL
Lodówka termoelektryczna Igloo IE42 42l, błękitna
759,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
| Materiały | Poliuretan, Tworzywo sztuczne |
| Przenośny | Tak |
| Zaokrąglone krawędzie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość uchwytów | 1 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Wysokość produktu | 490 mm |
Cechy
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Zakres temperatury chłodzenia | Delta T° = 20°C |
| Pojemność | 42 l |
| Technologia chłodzenia | Termoelektryczna |
| Ilość sztuk | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej (chłodzenie) | D |
Moc
| Zasilanie | 12V, 230V |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1879251 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].