CUR
Lodówka turystyczna 10L fioletowa 261190 CURVER
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Pojemność | 10 l |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 233 mm |
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 1,13 kg |
| Szerokość produktu | 428 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Typ produktu | Lodówka turystyczna |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Uchwyt na kubek | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].