ADL
Lodówka turystyczna CAMRY CR 8093
489,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj izolacji | Cyklopentanowa (C5H10) |
| Temperatura chłodzenia | 18-22℃ poniżej temperatury otoczenia |
| Funkcja grzania | Tak |
| Zamykane | Tak |
| System chłodzenia | Ogniwo Peltiera |
| Grubość izolacji | 25-30 mm |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Chłodzenie termoelektryczne | Tak |
| Pojemność | 40 l |
Moc
| Wyjście do zapalniczki samochodowej | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Zapalniczka, DC |
| Moc chłodzenia | 58 W |
| Moc grzewcza | 40 W |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2108590 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Kabel do gniazda zapalniczki |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 570 mm |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Zdejmowalna pokrywa | Nie |
| Przenośny | Tak |
| Kółka transportowe | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 391 mm |
| Szerokość produktu | 561 mm |
| Wysokość produktu | 416 mm |
| Waga produktu | 6,58 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].