RAV
Lodówka turystyczna Ravanson CS-20S (12V)
208,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Moc | 45 W |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
Konstrukcja
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Przenośny | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 2 m |
| Głębokość produktu | 248 mm |
| Waga produktu | 3,75 kg |
| Szerokość produktu | 383 mm |
| Wysokość produktu | 409 mm |
Cechy
| Funkcje | Chłodzenie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Zamykane | Tak |
| Pojemność | 20 l |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel do gniazda zapalniczki |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].