RAV
Lodówka turystyczna Ravanson CS-24S Super (440mm x 401mm x 296mm; 24l, szary)
260,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Maksymalna wydajność grzania w watach | 56 W |
| Napięcie zasilania | 12V/230V |
| Moc | 45 W |
| Maksymalna wydajność chłodzenia w watach | 60 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Napięcie wyjściowe DC | 12 V |
Konstrukcja
| Koła transportowe | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przenośny | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
Cechy
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Zamykane | Tak |
| Funkcje | Chłodzenie/grzanie |
| Pojemność | 24 l |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel do gniazda zapalniczki |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Szerokość produktu | 401 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Głębokość produktu | 296 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].