RAV
Lodówka turystyczna Ravanson CS-28S Super (470mm x 445mm x 348mm; 28l; szary)
454,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Gniazdko sieciowe 230 V, gniazdko zapalniczki samochodowej 12 V |
| Rodzaj zasilania | AC/DC |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Moc maksymalna | 61 W |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
Cechy
| Temperatura chłodzenia | 15-18℃ poniżej temperatury otoczenia |
| Zamykane | Tak |
| Funkcje | Chłodzenie/grzanie |
| Temperatura (maks) | 55 °C |
| Pojemność | 28 l |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Wtyczka samochodowa | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7 kg |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Głębokość produktu | 348 mm |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Długość przewodu | 2,5 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Konstrukcja
| Zdejmowalna pokrywa | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiał izolacyjny | Pianka poliuretanowa |
| Kółka transportowe | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Przenośny | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].