LOG
Logitech G Pro X
382,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Minimalne wymagania systemowe | – Komputer PC z portem USB – Połączenie internetowe do opcjonalnego pobrania oprogramowania |
| Zawartość opakowania | Zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej kształt Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon Kabel do komputeraPC zwbudowanym sterowaniem głośnością iwyciszeniem o długości 2m Kabel do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w kształcie litery Y do komputera zoddzielnymi portami mikrofonowym isłuchawkowym Etui Dokumentacja |
| Średnica kapsuły | 6 mm |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Technologia dolby | 7.1 Surround Sound |
| Długość przedłużacza | 1,5 m |
Wydajność
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Virtual surround | Tak |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 91,7 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 2 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia Virtual Surround | DTS Headphone:X 2.0 |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
Zawartość opakowania
| Pokrowiec | Tak |
| Ilość | 1 |
| Nauszniki | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Konwerter DAC |
| Adaptery audio dołączone | 2 x 3.5mm |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 195 mm |
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 242,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 858 g |
| Głębokość opakowania | 232 mm |
Słuchawki
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 35 Ω |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 443 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,9 kg |
Cechy dostawcy
| Materiały | Stal |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Pianka termoelastyczna |
| Materiały | Sztuczna skóra |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].