LOG
Słuchawki Logitech G Pro X2 Lightspeed Białe
1 060,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Minimalne wymagania systemowe | Komputer z systemem Windows 8 lub nowszym i portem USB 2.0 Dostęp do Internetu w celu pobrania oprogramowania Logitech G HUB1 Zgodność z konsolami: PlayStation 5 i PlayStation 4 (tylko bezprzewodowy dźwięk stereo przez USB), Nintendo Switch (bezprzewodowy dźwięk stereo podczas zadokowania) |
| Zawartość opakowania | Zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 LIGHTSPEED Nakładki słuchawek ze sztucznej skóry i pianki zapamiętującej kształt Dodatkowe nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej kształt Adapter bezprzewodowy USB-A LIGHTSPEED z portem 3,5 mm Odłączany mikrofon z piankową owiewką Kabel USB-A do USB-C Kabel 3,5 mm Miękka torba do przechowywania Dokumentacja użytkownika |
| Żywotność baterii (szybkie ładowanie) | 50 h |
| Kaseta mikrofonu | 6 mm |
| Technologia dolby | 7.1 Surround Sound |
Wydajność
| Technologia Virtual Surround | DTS Headphone:X 2.0 |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 87,8 dB |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kompatybilność urządzenia | PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Virtual surround | Tak |
Zawartość opakowania
| Przednia szybka w zestawie | Tak |
| Materiał wkładek dousznych | Pianka |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB Typu-A |
| Pokrowiec | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Nauszniki | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość | 1 |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 30 m |
| Łączność radiowa | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło ładowania | USB |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii | 1100 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 50 h |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 850 g |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 345 g |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Szerokość produktu | 176 mm |
Słuchawki
| Średnica głośnika | 5 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 38 Ω |
| Typ sterownika | Grafen |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
Mikrofon
| Odczepiany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
Cechy dostawcy
| Materiały | Pianka |
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Materiały | Tkanina |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].