LOG
Słuchawki Logitech G335 Czarne
251,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | Przewodowy zestaw słuchawkowy G335 do gier Rozgałęziacz do komputera z oddzielnymi gniazdami mikrofonu i słuchawek (Y-splitter) Dokumentacja produktu |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 231 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 517 g |
| Głębokość opakowania | 209 mm |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Szerokość produktu | 180 mm |
Słuchawki
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 36 Ω |
Wydajność
| Kompatybilność urządzenia | PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch and mobile devices with 3.5 mm audio jack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 87,5 dB |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zastosowanie | Gaming |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Adaptery audio dołączone | 2 x 3.5mm |
| Ilość | 1 |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy/Kardioid |
| Składany mikrofon | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Kod towaru | 8518300090 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,4 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].