LOG
Słuchawki z mikrofonem Logitech 960 981-000100 (kolor czarny)
87,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | Zestaw słuchawkowy USB Dokumentacja |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 200 - 6000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 111 dB |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 1000 Hz |
Wydajność
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Długość kabla | 2,4 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulacja głośności | Przycisk |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 120 g |
| Głębokość produktu | 54 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 161 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Nie |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 622 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,4 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].