ZEL
Lokówka 40W ZHL1325 Zelmer
90,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Wydajność
| Kształt lokówki | W kształcie stożka |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ilość stopni regulacji | 9 |
| Technologia | Ciepły |
| Wskaźnik nagrzania | Tak |
| Typ produktu | Lokówka do włosów |
| Czas nagrzewania | 60 s |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Zakres temperatury pracy | 120 - 200 °C |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rodzaj powłoki | Ceramiczna z dodatkiem keratyny |
Moc
| Moc | 40 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ergonomia
| Obrotowy kabel | Tak |
Waga i rozmiary
| Średnica cylindra | 13 - 25 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].