ADL
Lokówka ADLER AD 2118
65,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Kształt lokówki | Proste w kształcie beczki |
| Temperatura (min) | 140 °C |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Model | Lokówka |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ grzałki | PTC grzałka ceramiczna |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Funkcja jonizacji | Nie |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 56 W |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Cechy
| Kolor kabla | Czarny |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Kolor produktu | Różowy |
Waga i rozmiary
| Średnica produktu | 32 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].