ADL
Szczotka modelujaca CAMRY CR 2025
64,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba ustawień nadmuchu | 2 |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
Ergonomia
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Moc | 1200 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Należy unikać kontaktu z gorącymi powierzchniami. |
| Ostrzeżenia | Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem. |
Konstrukcja
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Średnica | 22 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].