ADL
Lokówka ADLER AD 2112
41,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Box |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 55 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Wydajność
| Kształt lokówki | Proste w kształcie beczki |
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Model | Lokówka |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ergonomia
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Należy unikać kontaktu z gorącymi powierzchniami. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Różowy złoty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płyty | Ceramika |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].