ADL
Lokówka ADLER AD 2120
130,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica | 2,4 cm |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Materiał powłoki | Ceramiczno-turmalinowa |
| Wyświetlacz LED | Tak |
Wydajność
| Model | Lokówka |
| Automatyczne wyłączanie po | 20 min |
| Regulowany termostat | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Czas pracy ciągłej (maks.) | 35 min |
Moc
| Pojemność baterii | 2 x 2600 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zakres temperatury pracy | 170 - 210°C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Należy unikać kontaktu z gorącymi powierzchniami. |
| Ostrzeżenia | Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].