BBL
Lokówka BABYLISS C449E
137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Wydajność
| Technologia | Ciepły |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (maks) | 210 °C |
| Pielęgnacja jonowa | Nie |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Model | Lokówka |
| Temperatura (min) | 160 °C |
| Ilość ustawień ciepła | 6 |
| Zakręcanie włosów | Tak |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor LED | Biały |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Materiał płyty | Ceramika |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Miedziany |
Waga i rozmiary
| Średnica rurki | 1 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].