BBL
Lokówka do włosów Babyliss C260E (65W; kolor czarny)
179,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Nienagrzewająca się końcówka | Tak |
| Etui podróżne | Nie |
| Grzebień | Nie |
| Stacja dokująca uwzględniona | Nie |
| Walizka | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pokrowiec | Nie |
| Dołączona rękawica żaroodporna | Nie |
| Mata grzewcza | Tak |
| Uchwyt/podstawka | Nie |
| Zaślepki | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
Wydajność
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Model | Prostownica do teksturyzacji |
| Temperatura (min) | 160 °C |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Czas rozgrzewania | 60 s |
Dane logistyczne
| Wysokość palety netto | 188,6 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,04 kg |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produkty na warstwę palety | 42 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 7 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 385 mm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 271 cm³ |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 56 szt. |
| Pojemność brutto palety | 1945 dm³ |
| Produktów na palecie | 336 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 280 kg |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 33030050064309 |
| Głębokość palety netto | 120 cm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 43030050064306 |
| Wysokość brutto palety | 2,03 m |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Szerokość palety netto | 80 cm |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Produkt niebezpieczny dla środowiska | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
Waga i rozmiary
| Średnica rurki | 1,5 cm |
| Szerokość produktu | 333 mm |
| Waga produktu | 478 g |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 62 mm |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 833 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Należy unikać kontaktu z gorącymi powierzchniami. |
| Ostrzeżenia | Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].