BBL
Lokówka do włosów Babyliss Pro 180 S C319E (kolor czarny)
102,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Lokówka |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Kręconych |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Prostych |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Niesfornych |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 10 |
| Suszenie włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Suchych |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Wrażliwych |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Temperatura (maks) | 180 °C |
| Temperatura (min) | 150 °C |
Ergonomia
| Wskaźnik nagrzania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Średnica rurki | 1,9 cm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Należy unikać kontaktu z gorącymi powierzchniami. |
| Ostrzeżenia | Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].