PFC
Lokówka do włosów ProfiCare PC-HC 3049
55,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Normalnych |
| Suszenie włosów | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Kształt lokówki | W kształcie stożka |
| Model | Lokówka |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 25 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Ergonomia
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Konstrukcja
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Złoty |
| Wieszak typ | Wiszący hak |
| Kolor produktu | Biały |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Należy unikać kontaktu z gorącymi powierzchniami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].